Święto Naszego Patrona

6 grudnia nasza przedszkolna społeczność obchodziła Dzień Patrona – św. Mikołaja. Przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia już dużo wcześniej. Przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami uczyły się pięknych wierszyków i piosenek, które chciały zaprezentować przed Mikołajem. Przypominaliśmy sobie również życiorys naszego Świętego Patrona a dzieci wykonały różne prace plastyczne, które upiększyły wystrój przedszkola. Aby uczcić ten szczególny dzień najpierw wszyscy udaliśmy się do kościoła na uroczystą mszę świętą. Po powrocie do Przedszkola podekscytowani wypatrywaliśmy upragnionego Gościa. Św. Mikołaj bardzo się ucieszył, że dzieci tak pięknie przygotowały się na Jego wizytę
i obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami. Święty Mikołaju bardzo się cieszymy i dziękujemy,
że o nas pamiętałeś. Będziemy czekać na Ciebie za rok 😊   

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy na swojej drodze spotkali Świętego Mikołaja i przekazali nam prezenty od niego. A byli to:

  • Pan Wójt
  • Pani Kierownik ZOSiP
  • ksiądz Krzysztof
  • Dziadziuś Karolinki i Huberta
  • Babcia Zosi i Marysi

             Dziękujemy!!!

Galeria