Wizyta Świętego Mikołaja

 

„Święty Mikołaju na Ciebie czekamy, przez okno zmarznięte ciągle wyglądamy.”

Wyglądaliśmy wyglądaliśmy…. i już o poranku czekała na nas miła niespodzianka 🙂 🙂 🙂
Tuż po śniadaniu odwiedził nas Pan Wójt Tomasz Gromala który przybył że słodkościami dla najmłodszych. A co było dalej? Przeczytajcie sami. Dziś już po raz piąty świętowaliśmy dzień 6 grudnia podwójnie. Dokładnie 5 lat temu wspólnie z rodzicami i dziećmi wybraliśmy na Patrona naszego przedszkola- Świętego Mikołaja – najbardziej zapracowanego Świętego. Jest on opiekunem panien na wydaniu, żeglarzy, piekarzy dzieci, uczniów, mieszczan, ubogich, rolników. Od tamtej pory nasze przedszkole świętuje uroczyście Dzień Patrona rozpoczynając go Mszą Św. Tak było i tym razem. Zjawiliśmy się w kościele punktualnie o 9.00 . Na Mszy pojawił się także wyjątkowy gość- Solenizant dzisiejszego dnia: Święty Mikołaj. Wesołym orszakiem przemaszerowaliśmy do budynku przedszkola, gdzie nasz Święty wręczył wszystkim dzieciom prezenty. A czy Was odwiedził w tym roku?

K.P.

Galeria 🙂