Święto wszystkich Przedszkolaków!!!

„Dzień Przedszkolaka jest właśnie dzisiaj,
to święto Ani, Basi i Krzysia.
Dzień Przedszkolaka każdy to wie,
bawi się z nami kto tylko chce…”

Na dzisiejszy dzień nasi milusińscy czekali z niecierpliwością. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to przecież czas radości, uśmiechu i zabawy. Świętowanie rozpoczęliśmy od życzeń, które wszystkim dzieciom w imieniu swoim i pracowników złożyła Pani Dyrektor. Następnie przyszedł czas na recytowanie wierszyków i śpiewanie piosenek. Obowiązkowo każda grupa dośpiewała „Hymn Przedszkolaka”. Nie zabrakło także niespodzianek, upominków, słodkiego poczęstunku oraz zabaw na placu przedszkolnym.

Naszym drogim Przedszkolakom jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze.

Samych przyjemnych dni spędzonych w naszym przedszkolu!!!

Fotorelacja