Udało się! Rekord Guinnessa ustanowiony!

Dzisiaj, razem z innymi przedszkolakami z całej Polski ustanawialiśmy Rekord Świata w największej liczbie dzieci myjących zęby w tym samym czasie. I udało się! W sumie było nas aż 313 328. Nam pomogła w tym Pani Pielęgniarka, która w każdej grupie pokazywała dzieciom jak należy prawidłowo myć ząbki. Przedszkolaki w skupieniu naśladowały kolejne ruchy szczoteczki, żeby jak najdokładniej wyczyścić swoje ząbki. Dzieciom tak bardzo podobała się wspólna nauka szczotkowania, że równie sumiennie obiecały dbać o swoje ząbki w domu. Za co zostaną nagrodzone "Odznaką Lilly".

 

DSCF0289

 

 Jeśli w przyszłym roku będzie możliwość przystąpienia do programu w kolejnym ustalaniu Rekordu Guinnessa – to nasze Przedszkolaki już teraz zgłaszają swój udział 🙂

 

Zobacz zdjęcia