Wycieczka do Rabki już za nami!

 

Długo wyczekiwana przez wszystkie przedszkolaki  wycieczka do Rabki Zdrój już za nami. Właśnie dzisiaj udaliśmy się do Teatru Lalek „Rabcio”, aby obejrzeć spektakl pt. „Kiedy króla boli ząb…”. Jak się okazało to wcale nie jest taka łatwa sprawa….

 

Obraz-264.jpg

 

„….Bo kiedy króla boli ząb… Cały dwór staje na głowie, cały kraj staje na głowie, cały świat… Królowa nie może znaleźć sobie miejsca, kucharz zamknięty jest do więzienia, a ochmistrzyni … od pierwszego odchodzi!… W dodatku szykuje się wojna bo król obraził króla – teścia! Co więc trzeba zrobić? Przywieźć pana dentystę, który raz – dwa … I będzie można zrobić przyjęcie z ciasteczkami z orzeszków. Ale to nie takie łatwe! Jeszcze trzeba przekonać króla, żeby pozwolił sobie… Wszystko na szczęście kończy się dobrze, bo udało się wyleczyć królewski ząb!”                                    

 Katarzyna Lengren  

 

Obraz-057.jpg

 

Nasze przedszkolaki już wiedzą jak potoczyła się historia królewskiego zęba i wcale nie boją się wizyty u dentysty. Za to z niecierpliwością wyczekują następnej wycieczki i wesołej przejażdżki autobusem 🙂 

 

Zdjęcia z wycieczki