Wigilia w naszym Przedszkolu

W dzień przedszkolnej Wigilii 23.12.2020r. w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w całej placówce, dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia. O wyznaczonej godzinie
w przedszkolnym holu zebrały się dzieci, personel przedszkola oraz Pani Dyrektor. Wspólny śpiew pięknych kolęd i pastorałek wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczny nastrój. Dopełnieniem wspaniałych występów było odczytanie przez Panią Dyrektor fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Pana Jezusa. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń,
a także czas wspólnego posiłku, na który składały się tradycyjne wigilijne potrawy.
Oczywiście nie zabrakło prezentów pod choinką, które sprawiły dzieciom wiele radości.
Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

MP

Galeria I

Galeria II

Galeria III