WYCIECZKA DO WARSZAWY

10 października, uczestnicy projetku "Baju, baju o sliwkowym kraju, czyli edukacja społeczno – obywatelska przedszkolaków" wyruszyli do Warszawy. Najważniejszym punktem wycieczki było spotkanie z Rzecznikiem Praw Dziecka panem Markiem Michalakiem. Nasze przedszkolaki miały możliwość zwiedzić Biuro Rzecznika Praw Dziecka oraz wziąć udział w zorganizowanych warsztatach. Zadając Rzecznikowi liczne pytania dowiedziały się wszystkiego o prawach dziecka. Na koniec wizyty każde dziecko otrzymało pamiątkowy upominek. Następnie przyszedł czas na zwiedzanie Starego Miasta i Placu Zamkowego.  Dzieci widziały Syrenkę, Pałac Kultury oraz Stadion Narodowy. Na drugi dzień uczestnicy projektu udali się do Centrum Nauki Kopernik. Nasze przedszkolaki wróciły bardzo zadowolone. Cały czas opowiadają jaka to była wspaniała przygoda i już nie mogą się doczekać następnęgo spotkania.

 

warszawa2 018

 

Zobacz zdjęcia z wycieczki

Przeczytaj relację na stronie Rzecznika Praw Dziecka