Wycieczka na Dominiczną Górę

W czwartek grupa III, postanowiła spróbować swoich sił i zdobyć najwyższy szczyt Rajbrotu – Dominiczną Górę. Jak widać na zdjęciu zachowaliśmy odpowiednią prędkość :). Pogoda nam sprzyjała, a humory dopisywały. Podczas długiej wędrówki podziwialiśmy krajobraz naszej pięknej miejscowości.


Na samym szczycie góry czekali na nas rodzice Kasi Łacnej, którzy przygotowali dla nas ognisko. Po wspólnym pieczeniu kiełbasek nadszedł czas na wyśmienitą zabawę. Dzieciaki pełne energii aktywnie włączały się do wszelkich zadań.
Podczas drogi powrotnej żaden przedszkolak nie skarżył się, że go bolą nogi, nie narzekał, że było daleko i nie marudził ,że jest zmęczony.


To była bardzo  udana wycieczka i dzieciaki już pytają dokąd wyruszymy następnym razem.
Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu Łacnym  za zaproszenie
i gościnność. Było nam bardzo miło u Was spędzać przedpołudnie.  

K. Przybyłko

Zapraszamy do galerii