Zdobywamy Dominiczną Górę

Dzisiaj przedszkaki z grupy III postanowiły wraz z Panią Kasią oraz Panią Moniką zdobyć wzniesienie Rajbrotu – Dominiczną Górę. Dzieciaki rano punktualnie stawiły się w przedszkolu, aby zaraz po śniadaniu wyruszyć na ten trudny szlak. Po 45 minutach wędrówki udało nam się pokonać trasę 2.5 km i zdobyć szczyt góry, który znajduje się 468 m.n.p.m. Po wielkim wysiłku przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Udaliśmy się w odwiedziny do Ani – naszej koleżanki z grupy, która wraz z rodzicami przygotowała dla nas wspaniałe atrakcje. Każdy mógł pogłaskać małą owieczke oraz bardzo przyjazną kózkę, które chętnie pozowały do zdjęć z naszymi milusińskimi. Po zabawie czekały na nas smażone kiełbaski i cała góra słodyczy😉 od rodziców Ani. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy prosto na obiad do przedszkola. Serdecznie dziękujemy rodzicom Ani za gościnność i poświęcony nam czas ☺️☺️☺️☺️

Galeria