Akcja z Fundacją Mam Marzenie

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro,
które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.”
Flora Edwards

Serdecznie Dziękujemy Wszystkim, którzy otworzyli serca i razem z nami tak licznie, z wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję charytatywną dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych, organizowaną przez Fundację Mam Marzenie:
Dzień Pluszowego Misia. Podaruj uśmiech dzieciom w szpitalach.❤️

Po raz kolejny pokazaliście, że razem możemy więcej, a ofiarowana pomoc stała się dowodem wrażliwości, serdeczności oraz ludzkiej solidarności.🥰❤️❣️

Wszystkim chorym dzieciom życzymy dużo zdrowia i uśmiechu, a rodzicom wytrwałości w dalszej walce o zdrowie dziecka.❤️🥰❣️

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Rodzicom i wszystkim Przedszkolakom. Serdeczne podziękowania kieruję również w stronę Tatusia Jasia M. za transport tych pięknych prezentów do Fundacji Mam Marzenie w Krakowie. Dziękujemy za okazane wsparcie i za to, że mogliśmy liczyć na Państwa otwarte serca. Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać i wielkości ducha, by pomagać bezinteresownie.
Z całego serca DZIĘKUJEMY❣️

Małgorzata Piech z Krasnoludkami 🥰❤️

Galeria