Andrzejkowe czary – mary

„W przedszkolu zabawa, Andrzejek to czas, niech magia i wróżba królują wśród nas”

Nawiązując do tradycji  przedszkolaki brały udział z andrzejkowym czary – mary prowadzonym  przez panią Gosię Piech.  Dzieci                  w kolorowych, ślicznych strojach wraz ze swoimi paniami zebrały się       w przedszkolnym holu, aby wspólnie czarować i wróżyć. Radości było co nie miara, dzieciaki mogły poznać imiona swoich przyszłych partnerów      i partnerek, dowiedzieć się co będą robić w przyszłości oraz wylosować magiczne zadanie. Największą popularnością wedle tradycji okazało się lanie wosku a następnie nadanie znaczenia powstałym kształtom. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały wspólne zabawy kołowe „Jadą, jadą misie” itp.

DSCF0047

 Pani Gosi serdecznie dziękujemy za wszystkie wyjątkowe wróżby           i przepowiednie, mamy nadzieję, że chociaż niektóre naprawdę się spełnią.

Więcej zdjęć w galerii