Dzień Mamy

Moja mama  jest kochana ,

najładniejsza, roześmiana,

najciekawsze bajki czyta,

w kuchni jest nie do pobicia.

 

Moja mama umie wszystko,

bardzo lubię gdy jest blisko,

kiedy mówi do mnie szeptem,

kiedy trzyma mnie za rękę.

 

Ona zawsze czuwa nocą,

księżyc wiesza mi nad głową,

do walizki chowa strachy,

dzisiaj dla niej wszystkie kwiaty.

A.Bayer

 

 

24 maja w naszym przedszkolu odbył się Uroczysty Dzień Mamy.
Po miłym przywitaniu i serdecznych życzeniach złożonych przez panią Dyrektor, każda grupa przedstawiła program artystyczny przygotowany specjalnie na tą okazję. Dzieci w eleganckich strojach bardzo się starały, aby wypaść jak najlepiej. Recytowały piękne wierszyki, śpiewały piosenki i prezentowały  różne układy taneczne. Wszystko odbywało się w ciepłej i radosnej atmosferze, przepełnionej ogromną miłością naszych milusińskich do swoich najdroższych Mamusiek.

 

Dziękujemy wszystkim Mamom za przybycie i życzymy wielkiej pociechy z naszych kochanych przedszkolaków.

Zapraszamy do galerii