Dzień Przedszkolaka

 

Każdy przedszkolak dobrze wie,
Że kiedy wrzesień już kończy się
Od najmłodszego aż po starszaka
Wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!!!

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki obchodzą swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju
i edukacji dzieci. Świętowaliśmy także i my. Rozpoczęliśmy od życzeń, które złożyły milusińskim panie wychowawczynie. Zaraz po śniadanku każdej grupie życzenia złożyła Pani Dyrektor, obdarowując nas prezentami. Obowiązkowym punktem programu było odśpiewanie Hymnu Przedszkolaka. Następnie przyszedł czas na wspólną zabawę, śmiechy i pląsy. Obejrzeliśmy także Koncert Edukacyjny „Jestem sobie przedszkolaczek” z gościnnym udziałem Kici Koci.
Na zakończenie wesołej zabawy odetchnęliśmy przy słodkim poczęstunku. Tego dnia radości nie było końca. Naszym drogim dzieciom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego! Niech uśmiech gości na Waszych twarzach każdego dnia, nie tylko od święta 🙂 🙂
🙂

MJ

Zapraszamy do galerii 🙂