FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

04 czerwca na placu przedszkolnym odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Dzieciaki na świeżym powietrzu, przy wspaniałej pogodzie wprost szalały ze szczęścia. O niezwykłą atmosferę zadbał nasz specjalny gość pan Tomasz Cudejko, który przygotował dla nas blok zabaw muzyczno – ruchowych. Radości nie było końca: tańce, skoki i konkursy a w przerwie coś dla ochłody czyli przepyszne lody śmietankowe. Po zakończonej zabawie przy muzyce nadszedł czas na pozostałe atrakcje, które przygotowała dla nas pani Gosia Piech. Przedszkolaki zachwyciły się ogromnymi bańkami mydlanymi
i z ogromną frajdą biegały za nimi próbując je złapać. Duże zainteresowanie wzbudziło też malowanie farbami na specjalnie rozłożonej folii. Kolejki ustawiały się również do malowania twarzy oraz odbioru zwierzątek z baloników, które czarowała dla nas Pani Kasia. 
Ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich dzieci o czym świadczył nieschodzący z twarzy uśmiech.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować mamusi Damianka za pyszne lody
i wafelki, mamusi Wiktorii za wspaniałe placki oraz Firmie, która ufundowała dla dzieci wyśmienite kiełbaski. 
Bardzo dziękujemy Panu Tomkowi za przybycie do naszego przedszkola
i świetną, wspólną zabawę. Dziękujemy również Pani Gosi za zaplanowanie
i zorganizowanie dla nas tego wyjątkowego dnia i za fantastyczne atrakcje dla dzieciaczków. Podziękowania kierujemy też w stronę Pani Kasi za niesamowite modelowanie balonów i tworzenie
z nich magicznych rzeczy.

 

Wszystkim dzieciom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia!

Zdjęcia