Wizyta w Szkole Podstawowej

11 czerwca 2018 dwie najstarsze grupy z naszego przedszkola wybrały się  do Szkoły Podstawowej.
A tam czekała już na nich pani Małgorzata Mendel wraz ze swoją III klasą.  Przedszkolaki
z zachwytem oglądały występ swoich starszych kolegów podziwiając coraz to inne układy taneczne. 
Po przedstawieniu przyszła pora na różne zabawy kołowe i zwiedzanie sal. Dzieci mogły po raz pierwszy usiąść w szkolnych ławkach i napisać bądź narysować coś  na tablicy. Cały czas towarzyszyli im szkolni asystenci, którzy dbali o to, żeby przyszli uczniowie czuli się jak najlepiej.  Na koniec spotkania, przedszkolaków czekały jeszcze niespodzianki – pyszne cukierki oraz wyjście na szkolny plac zabaw. Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie Mendel za zaproszenie i atrakcyjnie zorganizowane spotkanie, dzięki czemu nasze starszaki nie mogą się już doczekać kiedy przekroczą szkolne mury.

 

Galeria