Podziękowania

Tegoroczny Dzień Babci i Dziadka już za nami. Pozostały po nim upominki od wnucząt, cudowne zdjęcia i piękne wspomnienia, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich, którym dane było uczestniczyć w tej wspaniałej biesiadzie.

Ale uroczystość nie odbyłaby się bez zaangażowania cudownych rodziców naszych przedszkolaków, którym to chcielibyśmy podziękować.

W pierwszej kolejności serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Rady Rodziców, na czele z jej przewodniczącą – Panią Haliną Żak. Za zaangażowanie i pomoc w organizacji dziękujemy wszystkim przedstawicielkom Rady Rodziców:

Pani Joannie Krawczyk

Pani Marcie Trojan

Pani Renacie Piwowarczyk

Pani Barbarze Wojkowskiej

Pani Joannie Szpil

Pani Marcie Babraj

Pani Marcie Bodurce.

Wyżej wymienione mamy odpowiadały nie tylko za stronę organizacyjną, dekorację sali, przygotowanie wyśmienitych dań, ciast a także deseru (nad którym do dzisiaj rozpływają się w marzeniach ci, którzy mieli okazję go skosztować J ). Panie również zadbały o obsługę gości podczas uroczystości, zmywanie oraz sprzątanie sali po udanej zabawie.

Pomagały im również mamy innych przedszkolaków, bowiem w tym roku gościliśmy więcej babć i dziadków, niż dotychczas. Za pomoc w przygotowaniach oraz obsługę gości serdeczne podziękowania kierujemy do:

Pani Renaty Paszkowskiej

Pani Katarzynie Kaczmarczyk – Nowowsiak

Pani Agnieszce Tekieli

Pani Justynie Zbyrowskiej.

Gorące podziękowania kierujemy w stronę Pana Grzegorza Żaka, który przez 2 dni wcielił się w rolę osobistego kierowcy i kursował między przedszkolem a Domem Ludowym, przewożąc stroje, rekwizyty, dywany, zgromadzone w przedszkolu przetwory,sprzęt grający i On sam tylko pewnie wie, co jeszcze 🙂 Oczywiście, te wszystkie „manatki” trzeba było jeszcze wnieść/ znieść więc tym bardziej nisko Panu Grzegorzowi się kłaniamy!

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowania uroczystości jeszcze raz serdecznie dziękujemy!