PRAKTYKI WOLONTARIACKIE

Po warsztatach i spotkaniu w przedszkolu oraz atrakcyjnej wycieczce do Warszawy dla uczestników projektu przyszedł czas na praktyki wolontariackie. 22 października korzystając z pięknego, słonecznego dnia Mamy przedszkolaków z Rajbrotu wybrały się do Szkółki Roślin Ozdobnych w celu zakupienia krzewów: tuj, berberysów oraz barwinków.

Po powrocie, Mamy z ochotą i wielkim zapałem zabrały się za upiększanie pasa zieleni przy ogrodzie przedszkolnym. Praca szła szybko i sprawnie, swoją pomocą służyły oczywiście przedszkolaki, które z zachwytem przyglądały się pięknym i okazałym roślinom.

PA210787.JPG

Cieszymy się, że przez udział w projekcie mogliśmy na długie lata upiększyć otoczenie naszego przedszkola.

Kolejne spotkanie uczestników projektu odbędzie się  4 listopada o godz. 15.00 w Przedszkolu w Rajbrocie.