Sprzątanie świata

          W ciepły, poniedziałkowy poranek, dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akcji „Sprzątania Świata”. Przedszkolaki, zaopatrzone w jednorazowe rękawiczki i plastikowe worki ruszyły w teren okolicy przedszkola, aby oczyścić zaśmiecony świat!

           Po ciężkiej pracy każdy z przedszkolaków otrzymał soczek i ciastko, które dodały sił do realizacji dalszych zadań i oczywiście do zabawy 🙂

            Akcja miała swój ciąg dalszy… W dniu dzisiejszym odwiedził Nas Wójt Gminy – Pan Tomasz Gromala wraz z dyrektorem Gminnego Domu Kultury – Panią Agnieszką Żołną –  Zdunek oraz pracownicą Urzędu Gminy – Panią Angeliką Dychus. Pan Wójt podziękował wszystkim przedszkolakom za zaangażowanie oraz wręczył prezenty – klocki dla grup i kolorowanki dla każdego przedszkolaka.

Fotorelacja 

AR