Wycieczka do Łososiny Dolnej

Dzisiaj wszystkie przedszkolaki były w świetnym nastroju. Z samego rana do przedszkola przybyły
z plecaczkami a w środku znajdowały się różne pyszności, ponieważ nadszedł wyczekiwany przez nich dzień wycieczki 🙂  Pojechaliśmy do Łososiny Dolnej a tam w Centrum Kultury oglądaliśmy spektakl pt. „Orlątko” przygotowany dla dzieci z okazji 100- lecia Odzyskania Niepodległości. Przedszkolaki brały aktywny udział w przedstawieniu. Razem z Legionem Krasnoludków recytowały, śpiewały
i maszerowały a wszystko po to, żeby pomóc im w odzyskaniu niepodległości i uwolnieniu uwięzionego Orlątka. Dzieci bardzo wczuły się w akcję i były niezmiernie szczęśliwe po osiągniętym zwycięstwie. Na koniec nagrodziły Aktorów Warszawskiego Teatru Edukacyjnego gromkimi brawami i obiecały być dumnymi Polakami.

Po zakończeniu spektaklu pełni wrażeń z radosnym słoneczkiem wróciliśmy szczęśliwie do przedszkola.

Zapraszamy do galerii