Wycieczka Misiów i Krasnoludków

17 kwietnia przedszkolaki z grupy: Krasnoludków i Misiów wybrały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni. Przedszkolaki w trakcie spotkania poznały wyposażenie wozów strażackich, sprzęt, jaki używa strażak podczas akcji ratunkowych. Oprócz poznania tajników pracy strażaka, dzieci miały możliwość obejrzenia filmów edukacyjnych w ramach akcji „Ognik” dzięki temu zdobyły bardzo cenną wiedzę na temat zasad bezpieczeństwa, dowiedziały się jak należy zachować się w trakcie zagrożenia i utrwaliły numery alarmowe. To była bardzo ciekawa i ważna lekcja. Na koniec przedszkolaki podziękowały strażakom za miłe przyjęcie i umożliwienie bliższego poznania niezwykle istotnej i niebezpiecznej pracy strażaka wręczając gigantyczną laurkę, dyplom podziękowanaia i śpiewając piosenkę.

Następnie udaliśmy się do bawialni „Kawa i zabawa”, gdzie było mnóstwo szaleństwa i wspaniałej zabawy. Po czym trochę zmęczeni ale z uśmiechami na twarzach wróciliśmy
na pyszny obiadek do przedszkola 😍

MP

Zapraszamy do galerii 🙂