Wycieczka Tygrysków

Dziewiątego marca grupa III „Tygryski” odbyła wycieczkę do Brzeska.🙂. Na początku dzieciaki obejrzały bajkę w kinie „Planeta” pt.” Szczęście Mikołajka”, gdzie poznały historię niesfornego chłopca o imieniu Mikołajek, który wraz ze swoją paczką zwariowanych kumpli do perfekcji opanował niełatwą sztukę doprowadzania do szaleństwa nie tylko nauczycieli, ale także kochanych rodziców, sąsiadów, czy sklepikarzy. Oglądając i śmiejąc się z Mikołajka dzieciaki zajadały się pysznym popkornem. Po zakończeniu bajki udaliśmy się do bawialni „Lililand”, gdzie świetnie się bawiliśmy. Uśmiechnięte od ucha do ucha Tygryski pokonywały tory przeszkód, zjeżdżały na zjeżdżalniach, huśtały się, układały piankowe klocki itp. Gdy się zmęczyły odpoczywały oraz posilały się swoim prowiantem, który zabrały ze sobą. Zmęczone, ale z uśmiechem na twarzach, chętne jeszcze na taką zabawę wróciły do przedszkola.
D.M 😀